Dažai, lakai, beicai, alyvos, impregnantai, patinos

Panevėžyje, Paliūniškio g. 5, įsikūrusi įmonė UAB „Bengita“, yra gerai pasaulyje žinomo koncerno „Sherwin-Williams“, kurio atstovai įsikūrę Vilniuje, distributorius.

Mes galime Jums pasiūlyti medienos apdailos sprendimus pradedant produkto, technologijų parinkimu bei pritaikymu Jūsų įmonei, taip pat konsultavimu gamybinio proceso metu..

Pas mus rasite produktų įvairovę: dažai, dažalai, gruntai, lakai, aliejai, vaškai. Pagal Jūsų pasirinktą spalvą pagaminsime:

-poliuretaninius, rūgštinius ar vandens pagrindo dažus (spalvas galima rinktis pagal RAL ir NCS spalvinus);

-įvairių atspalvių vandeninius ir tirpiklinius dažalus (90 spalvų katalogai ant įvairios medienos pavirsiu, jai neišsirinksite pagaminsime pagal jūsų pateikta pavizdį);

– tonuotą aliejų vidaus baldų bei grindų ir laiptu apdailai (katalogai ant įvairios medienos pavirsiu jai neišsirinksite pagaminsime pagal jūsų pateikta pavizdį) ;

-tonuotus lakus.

-dažalus skirtus lauko gaminiams (spalvas galima rinktis is musu turimu pavizdžių, arba pagaminsime pagal jūsų pateiktą pavizdį).

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime aukštos kokybės produkciją, kuri leis pasiekti geriausių rezultatų .

Sherwin-Williams yra pasaulinis pramoninių apdailos dangų lyderis, tiekiantis klientams naujausias skysto ir miltelinio dengimo technologijas ir išskirtines paslaugas. Dėl regioniniai gamybai sukurtos infrastruktūros ir platinimo galimybių, kurios apima šešis žemynus, Sherwin-Williams yra pasaulinio lygio partneris.

Laisvės skulptūra Niujorke, Baltieji rūmai Vašingtone, kabantis Golden Gate tiltas San Franciske, žvaigždžių Meką žymintis „Hollywood“ užrašas, tai objektai jau seniai tapę tikraisiais, visame pasaulyje atpažįstamais Amerikos simboliais. Juos vienija ir kitas bruožas, visos šios Amerikos garsenybės buvo dažytos „Sherwin Williams“ dažais.

1937 metais per Ramiojo vandenyno įlanką buvo nutiestas vienas ilgiausių pasaulyje pakabinamas tiltas – Golden Gate, kurį kas dieną kerta apie 100 tūkst. transporto priemonių. Atsižvelgiant į visas tos vietovės sąlygas, didelę korozijos tikimybę, „Sherwin Williams“ specialiai šiam inžinieriniam įrenginiui sukūrė dažus, dėka kurių jis atrodo nepriekaištingai. Milijonus turistų ir aktoriais siekiančių tapti žmones viliojantis „Hollywood“ ženklas buvo dažomas taip, kad raidžių paviršius kuo ilgiau išliktų baltas ir kaip pridera spindėtų. Tuo tarpu Baltųjų rūmų medinė interjero dalis jau 25 metus dažoma taip pat šios amerikiečių kompanijos dažais.

„Sherwin Williams“ – tai jau neatskiriama Amerikos istorijos dalis. Kurianti, gaminanti ir parduodanti įvairiausius, pačios aukščiausios kokybės dažus bei gruntus, kompanija buvo įkurta dar 1866 metais. 33000 darbuotojai, 34 fabrikai, daugiau nei 70 jų produkcija prekiaujančių šalių ir 50 prekinių ženklų, išties įspūdingi skaičiai, kurie kalba patys už save. Šios kompanijos dažai neapsiriboja vien tik architektūriniais elementais, „Sherwin Williams“ dažais dažomi lėktuvai (karo lėktuvai Amerikoje dažomi tik šiais dažais), laivai, net ir žymieji „Formulės – 1“ bolidai gruntuojami „Sherwin Williams“ produktais. Be to, jiems priklauso dar vienas dažų pramonės išradimas– būtent „Sherwin Williams“ kompanija pirmoji savo pirkėjams pateikė dažų produkciją hermetiškoje pakuotėje.